ایران قطب سرمایه گذاری کشورها خواهد شد / راه اندازی صفحه شخصی وزیر در اینستاگرام

محمود واعظی، تاثیر جمع بندی مذاکرات هسته ای بر وزارتخانه متبوعش را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: فضا برای کشور ما باز شده و می توانیم با همه کشورهای دنیا کار کنیم در صورتی که پیش تر فعالیت ما به یک یا دو کشور محدود شده بود.

وی گفت: ما کار بزرگی را در زمینه اقتصاد مقاومتی و پژوهش در حوزه فناوری های پیشرفته شروع کرده ایم بنابراین می توانیم با کشورهای بزرگ در این خصوص همکاری کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: شرکت های فناوری اطلاعات جزو شرکت های بزرگ در دنیا به شمار می روند، از این جهت کشورهای دیگر می توانند در این حوزه در ایران سرمایه گذاری  و حتی ایران را به عنوان قطب برای سرمایه گذاری در سایر کشورها انتخاب کنند.

واعظی گفت: می توانیم با شرایط توافقی به وجود آمده، در روابط اقتصادی، روابط خارجی، روابط فنی و غیره اهداف خودمان را دنبال کنیم.

همچنین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جهت گسترش استفاده از ابزارهای ارتباطی در فضای مجازی، به شبکه اجتماعی اشتراک گذاری « اینستاگرام» پیوست.

محمود واعظی با اعلام این خبر در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی کلوب گفت: « با توجه به گسترش ابزارهای ارتباطی در فضای مجازی و لزوم استفاده از این ابزارها در جهت ارتباط با مردم، صفحه شخصی خود در شبکه اینستاگرام را راه اندازی کردم.»

وی اظهار امیدواری کرد که با عضویت در این شبکه اجتماعی بتواند با استفاده مطلوب و بهینه از این ابزارهای ارتباطی، زمینه را برای خدمت رسانی بیشتر و پاسخگویی سریعتر به مردم فراهم کند.

اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا