وزیر ارتباطات: امروز خبرهای خوشی به اطلاع مردم خواهد رسید

وزیر ارتباطات: امروز خبرهای خوشی به اطلاع مردم خواهد رسیدوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: امروز خبرهای خوشی مبنی بر رفع مسئله ۱۳ ساله هسته ای به اطلاع مردم خواهد رسید.
محمود واعظی در در صفحه اجتماعی خود نوشت: خوشبختانه امروز یکی از وعده های بسیار مهم رئیس جمهور به مردم عزیزمان با تلاش های شبانه روزی دیپلمات های شجاع و با صبر و استقامت و حمایت و دعای شما خوبان در حال به بار نشستن است.
انشاءالله امروز خبرهای خوشی مبنی بر حل مسئله ۱۳ ساله هسته ای به اطلاع مردم خواهد رسید، خوشوقتم این موفقیت بزرگ را به جهادگران عرصه دیپلماسی و همچنین مردم عزیز ایران تبریک عرض نمایم و بر خود لازم می دانم از هدایتهای مقام معظم رهبری و حمایت همه جانبه رئیس جمهور و همدلی و همکاری مجلس شورای اسلامی و مسئولین و به ویژه مردم فهیم ایران اسلامی صمیمانه تشکر نمایم.
خدایا این دستاورد را مایه خیر و برکت کشور و وحدت بیشتر مردم عزیزمان گردان تا شاهد حصول دستاوردهای بیشتری در عرصه اجتماعی، اقتصادی و زندگی مردم در این دولت باشیم و همانگونه که تاکنون حمایت های شما مردم و بخصوص جوانان پشتیبان آنها بوده در ادامه نیز آنها را تنها نگذاریم و مراقب فشارها و دست اندازهای بعدی باشیم.
شکی ندارم که فردای کشورمان نه تنها در عرصه داخلی بلکه منطقه ای و بین المللی و جایگاهی که کشورمان شایسته آن است ارتقاء خواهد یافت.

اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا