تاکید وزیر ارتباطات بر استفاده از مفاهیم قرآنی درشبکه ملی اطلاعات

به گزارش خبرآنلاین و به نقل ازمرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر واعظی ، همزمان با ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) از بیست وسومین دوره نمایشگاه قران بازدید کرد.

دراین دیدار دکتر واعظی برنقش تببین مفاهیم قرآنی برای نسل جوان و استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی و اطلاعاتی دراین زمینه تاکیدکردو افزود: دربخش تولید محتوا درعرصه ICT ،مفاهیم قرانی منبع غنی برای ایجاد محتوای اسلامی و دینی است.

وزیر ارتباطات با اشاره به تولید آثار فاخر قرآنی در بخش‌های مختلف گفت: بخش عمده‌ای از شبکه ملی اطلاعات را به محتوای دینی و قرآنی اختصاص خواهیم داد.

واعظی افزود: امیدواریم در شبکه ملی اطلاعات بخش عمده‌ای را برای محتوای دینی و به ویژه قرآنی تخصیص دهیم که هم در ایران و هم در سراسر جهان بتوانند از این محتوا به خوبی استفاده کنند.

​​​​وی با اشاره به آثار فاخر بخش‌های مختلف نمایشگاه بین‌المللی قرآن اظهار کرد: در بخش‌های مختلف به ویژه در رابطه با محتوای فاخر که ارتباط مستقیم به قرآن، تفاسیر، ترجمه‌ها و قصص قرآن پیدا می‌کند کارهای خوبی انجام شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: قطعاً برنامه‌ ویژه‌ای برای ایجاد محتوای قرآنی و دینی در شبکه ملی اطلاعات خواهیم داشت.

امسال بیست وسومین دوره نمایشگاه قرآن، از چهارشنبه ۳ تیرماه آغاز شد وتا پایان ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۹ تا ۲۴ در باغ موزه دفاع مقدس میزبان علاقه‌مندان به ساحت قرآن است.

۵۶۵۶

 

اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا