عدم حضور بازی‌های ایرانی در مسابقات جام رمضان

به گزارش خبرآنلاین و به نقل ازروابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مدیر اجرایی لیگ بازی‌های رایانه‌ای کشور گفت: این مسابقات در دو رشته فیفا ۲۰۱۵ و PES 2015 از ۱۹ تا ۲۶ تیر برگزار خواهد شد.
عباس ارضی افزود: افراد به صورت تیمی یا انفرادی می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند و برج میلاد تهران به صورت متمرکز میزبان کلیه رقابت‌ها خواهد بود.
مدیر اجرایی لیگ بازی‌های رایانه‌ای با گلایه از عدم حضور بازی‌های بومی و ایرانی در مسابقات جام رمضان گفت: قرار بود از بازی‌های برتر ایرانی نیز در این مسابقات استفاده شود ولی متاسفانه هیچ کدام برای شرکت در این دوره آمادگی لازم را نداشتند و ما مجبور به استفاده از بازی‌های خارجی شدیم.
ارضی همچنین با اشاره به اولین لیگ بازی‌های رایانه‌ای امسال که در اردیبهشت برگزار شد افزود: چهار نفر اول لیگ، اردیبهشت ماه به همراه چهار نفر اول جام رمضان در مسابقات پایانی که شهریور برگزار می‌شود با یک‌دیگر به رقابت خواهند پرداخت و در نهایت قهرمان نهایی برای شرکت در مسابقات جهانی عازم فرانسه می‌شود.
مسابقات جام جهانی ورزش‌های الکترونیک (ESWC) به میزبانی فرانسه آبان امسال برگزار می شود و شرکت کنندگان جام رمضان امید دارند تا یکی از نماینده‌های ایران در جام جهانی باشند.

۵۶۵۶

 

اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا