پازل: عددهای گمشده | جایزه هفته: چهار دستگاه فلش‌درایو UV130

پازل: عددهای گمشده

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت طرح می‌شود. در ادامه با نود و چهارمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

به «پازل» خوش آمدید! سری «پازل» به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. نود و چهارمین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای شماره نود و سه و البته یک «پازل» جدید! در ادامه با زومیت همراه باشید.

فلش‌درایو UV130پازل این هفته با حمایت شرکت آونگ برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به چهار نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهند، فلش‌درایو UV130 اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره نود و سوم

پازل نود و سوم، به کمک یک معادله دو مجهولی قابل حل بود. بر همین اساس، پاسخ پازل هفته قبل برابر با عدد ۸۱ است.

بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگان

برندگان خوش‌شناس «پازل نود و سوم زومیت» عبارتند از:

آقای محمدهادی امیدمعظم، ۲۴ ساله از تهران، کاردانی  کامپیوتر
آقای  میر محمد حسینی، ۲۶ ساله از خوی،  فارغ‌التحصیل مهندسی صنایع

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف شرکت آونگ، به هر یک از برندگان، یک دستگاه هارد اکسترنال جدید ای‌دیتا مدل HD710A اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به هر دو برنده تبریک گفته و برای آن‌ها سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۹۴: جمعه ۵/تـیـر/۱۳۹۴
(معمای ریاضی؛ سطح متوسط)

 در رابطه زیر به جای حروف X و Y عدد مناسب قرار دهید.

XX)Y = XYYX)

* * *

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستان خود احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری نمایید.
اگر قصد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسال کنــید، لــطفـاً بــه موارد زیــــر تـوجـه کنید:
آدرس ایمیل :puzzle[at]zoomit.ir  //  مـوضـوع (Subject) ایمیل: Puzzle 94
در بدنه ایمـیل نیز پـاسخ مـــعما، نــام، سن و شـمـاره تـماس خـود را درج نمـــایید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

اخبار – زومیت – زومیت