ساعت بعدی اپل دوربین‌دار می‌شود / قطع عرضه آی پد مینی

 

به گزارش خبرآنلاین نسل دوم ساعت اپل / Apple watch2 با دکمه‌ای در کنار دکمه اصلی ظاهر می‌شود و قادر به دریافت تماس‌های ویدئویی نیز خواهد بود.

همچنین ساعت بعدی اپل به یُمن اتصالات وای-فای از آیفون مستقل‌تر عمل می‌کند.

محققان و توسعه‌دهندگان ساعت اپل می‌گویند کاربران مالک نسل اول، با شارژ ساعت خود در شب راضی هستند و در پایان شب معمولاً ۳۰ الی ۴۰ درصد باطری همچنان باقی می‌ماند.

به دلیل باکلاس بودن ساعت اپل با بند استیل به قیمت ۱۰۰۰ دلار فاصله قیمتی با ساعت‌های گران‌قیمت ۱۰ هزار دلاری باعث شده تا کاربران بیشتری به‌سوی این ساعت هوشمند ترغیب شوند.

 

قطع توزیع آی پد مینی

اولین مدل آی پد مینی اپل دیگر عرضه نمی‌شود.

به گزارش خبرآنلاین آی پد مینی نسل اول به‌طور رسمی از فروشگاه‌های اپل حذف شدند. این مدل در اواخر ۲۰۱۲ وارد بازار شده بود  ولی باعرضه گسترده آی پد مینی ۲ با صفحه رتینا و آی پد مینی ۳ مجهز به «تاچ آی دی» موقعیت بدی برای آی پد مینی ایجادشده بود و مدیران اپل تصمیم گرفتند تا با قطع عرضه این محصول بازار را به‌سوی سیستم‌های جدید سوق دهند.

تا پایان قطع کامل عرضه، توزیع آی پد مینی تعمیری و بازسازی‌شده کارخانه‌ای / Refurbished باقیمت نازل از سوی سایر فروشندگان ادامه خواهد داشت و این بدان معناست که سیستم‌عامل آی او اس ۹ آخرین سیستم‌عامل برای آی پد مینی خواهد بود.

منبع: جی اس ام ارنا

۵۶۵۶ 

 

اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا