بلاخره مدیر کل جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز منصوب شد

بنا بر این خبر، در جریان بازدید وزیر ارتباطات از استان البرز و در جلسه شورای اداری این استان آقای غلامرضا حمیدی طی حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سمت مدیر کلی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز منصوب شد.

این تغییر در شرایطی صورت پذیرفت که از زمان تغییر مدیریت این مجموعه از دوسال پیش عملکرد این اداره کل افت چشم گیری داشته و مجموعه اقدامات و موفقیتهای گذشته این اداره کل روی زمین مانده و موفقیتهای چشم گیر مجموعه طی دو سال گذشته از میان رفته و نیاز به یک تغییر جدی در این مجموعه از مدتها پیش احساس میشد که امید است با تغییر صورت گرفته و با اقدامات و تحولات آینده این مجموعه به موفقیتها و جایگاه گذشته خود بازگردد.

حمیدی مدیریت مرکز مکانیزه پست کشور، مدیر کلی مهندسی عملیات پستی و مدیرکلی شرکتهای پست استان قزوین و البرز را تا کنون در پرونده داشته و از مدیران موفق استان البرز تا کنون بوده و از این پس سکان دار مجموعه فنی و تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان البرز خواهد بود.

وزیر ارتباطات در این مراسم با توصیف ویژگی های استان البرز گفت: البرز از این پس باید به گونه ای توسعه یابد که معین استان تهران شود، وی در حمایت از شرکتهای دانش بنیان و دارای ایده در استان البرز هم قول مساعد داد و گفت: امیدواریم با اجرایی شدن طرح های ما به شرکتهای دانش بنیان و صاحب ایده کمک شود تا بتوانند محصولات و خدمات خود را ارائه دهند.

استان البرز در کنار استان تهران از استانهای مهم و تاثیر گذار در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده و این در حالیست که هنوز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران شکل نگرفته و مجموعه وظایف آن تا کنون بردوش ستاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده است.

در پایان لازم به ذکر است که با اقدامات خوب وزیر ارتباطات چه در ستاد و چه در مجموعه استانها به نظر میرسد از این پس تحولات و اقدامات بسیار خوبی در این مجموعه ها در جهت پیشبرد اهداف عالی حوزه ICT کشور شاهد باشیم.

اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا