چهار بازی رایگان و جذاب برای آیفون و آیپد

یکی از رایج‌ترین کاربردهای گوشی‌های هوشمند، سرگرم شدن در اوقات فراغت و دست و پنجه نرم کردن با بازی‌های مختلف است. اگر از کاربران آیفون و آیپد بوده و دنبال چند بازی جذاب در سبک‌های مختلف هستید، نگاهی به این لیست کوتاه بیندازید.

به گزارش «تابناک»، گزینش یک بازی به عنوان بهترین بازی گوشی‌های هوشمند همواره دشوار بوده است و این مسئله در مورد دستگاه‌های iOS نیز صدق می‌کند و این مسأله وقتی پای سبک‌های مختلف در میان باشد سخت‌تر نیز می‌شود. با ‌وجود این، دیجیتال ترندز تلاش کرده است پج تا از بهترین بازی‌های موجود بر روی اپ استور را معرفی کند.

Mortal Combat X

مورتال کامبت بازی نام‌آشنایی است که توسط شرکت وارنر برادرز تولید شده است. در مورتال کامبت ایکس باید با انتخاب یک گروه از مبارزان به نبرد با حریف خود بروید. همچنین می‌توانید در نبردهای دسته‌ای به صورت آنلاین به رقابت با دیگر بازی کننده‌ها بپردازید و با جای گرفتن در فهرست بهترین‌ها هر هفته جوایزی نیز به دست آورید. در این نسخه نیز شخصیت‌های محبوب قدیمی همچون اسکورپیون، جانی کیج، ساب زیرو و دیگران حضور دارند.

چهار بازی رایگان و جذاب برای آیفون و آیپد

Languinis: Match and Spell

لنگوئینیس ‌بازی معمایی است که توسط تیلتینگ پوینت اسپوتلایت (Tilting Point Spotlight) تولید شده است. در این بازی، شما باید به لنگوئینی‌ها کمک کنید تا خدای ققنوس که آن‌ها را گروگان گرفته است، شکست دهند. با کنار هم قرار دادن شکل‌های مشابه حروف پنهان شده در زیر آن‌ها آشکار می‌شوند که با ‌این حروف و ساختن کلمات جدید مرحله را پشت سر می‌گذارید. لنگوئینیس نه تنها یک بازی جالب و بسیار گیراست، بلکه می‌تواند کمکی هرچند اندک نیز به آموزش زبان شما یا فرزندانتان کند.

چهار بازی رایگان و جذاب برای آیفون و آیپد

Nitro Nation Online

نیترو نیشن یک بازی اتومبیل‌رانی است که توسط اوساهینگ کرییتیو موبایل (Osauhing Creative Mobile) توسعه یافته است. بازی کننده‌ها می‌توانند تیم خودشان را تشکیل دهند، خودرویی منحصر به فرد بسازند و به رقابت در فواصل مختلف، از یک هشتم مایل تا یک مایل‌ بپردازند؛ هرچند نسخه اندروید این بازی نیز وجود دارد، ‌در نسخه iOS سه خودروی جدید و اختصاصی وجود دارند: مینی کوپه جان کوپر ورکس، فورد شلبی GT۵۰۰، و پاگانی هیورا.

چهار بازی رایگان و جذاب برای آیفون و آیپد

Oddwings Escape

اودوینگز اسکیپ یک بازی پروازی است که توسط اسمال جاینت گیمز (Small Giant Games) ساخته شده است. در این بازی ابتدا با یک پرنده به نام فرانکی شروع می‌کنید و در مأموریت‌های مختلف و یا پروازهای بدون پایان بقایی (endless survival fights) برای نجات اودوینگ‌ها از آزمایشگاه دکتر روستر تلاش می‌کنید. در این مسیر باید مراقب باشید که گرفتار تله‌ها و مانع‌های دکتر روستر، همچون بمب‌های هوایی، گازهای سمی و دیگر مخاطره‌های مرموز نشوید.

چهار بازی رایگان و جذاب برای آیفون و آیپد

اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا