افتتاح یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با حضور وزیر ارتباطات

به گزارش خبرآنلاین یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی روز شنبه در فضایی به وسعت هزار و ۵۰۰ متر مربع و در قالب ۵۰ غرفه نمایشگاهی آغاز به کار کرده و تا روز دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

این جشنواره که همه ساله به همت رئیس شهرک علمی، صنعتی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می شود امسال در تهران و در دو بخش مسابقه ای و غیرمسابقه ای و با هدف کامل کردن چرخه تبدیل دانش به ثروت تدارک یافته است.

بخش مسابقه ای جشنواره شیخ بهایی به رقابت شرکت کنندگان در سه حوزه فن آفرینان، طراحان کسب و کار و سرمایه گذاران کارآفرینی اختصاص یافته است.

از مجموع ۲۵۰ شرکت حاضر در رقابت های بخش فن آفرینی، ۲۵ شرکت پس از داوری های ابتدایی به مرحله نهایی مسابقه راه یافته اند و در بخش طراحان کسب و کار نیز از مجموع ۱۰۰ طرح ارسالی از تمام استان های کشور، ۱۶ طرح نامزد مرحله نهایی این جشنواره شدند.

دکتر مهدی کشمیری روز شنبه در مراسم افتتاحیه یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی که در محل سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود، گفت: ۱۰ دوره قبلی جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در اصفهان و در هتل عباسی برگزار شد اما امسال به دلیل تقارن با اولین المپیاد طرح کسب و کار دانشجویی، این جشنواره فقط برای یکسال در تهران برگزار شده است.

 

برنامه زمان‌ بندی یازدهمین جشنواره ملی فن‌ آفرینی شیخ‌ بهایی را اینجا ببینید

برگزاری کارگاه های آموزشی بین المللی در یازدهیمن جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی را اینجا ببینید

اسامی کاندیداهای بخش فن آفرینان یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

 

منبع: shtf

۵۶۵۶

 

اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا