مهمترین طرح های پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: جویشگر بومی، صیانت فرهنگی و اجتماعی با بهره گیری از سامانه های هوشمند، بومی سازی فناوری های مرتبط با شبکه پهن باند و توسعه آزمایشگاه های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از طرح های مهم پژوهشگاه در سال ۹۴ است.
به گزارش ایرنا از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر محمد خوانساری در دیدار نوروزی با همکاران این مجموعه افزود: توسعه و به کارگیری نرم افزار های زیرساختی بومی و مرکز عملیات امنیت بومی از دیگر طرح های مهم این مجموعه در سال جاری است.

در این دیدار رییس پژوهشگاه ضمن بیان اهم عملکرد پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالی که گذشت، مهمترین دستاورد سال پیش را ایجاد فضای آرام کاری و تعاملات سازنده با مجموعه های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جهت انجام پروژه های نیاز محور ملی دانست.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که در سال جاری بتوانیم از ظرفیت ایجاد شده برای انجام طرح های کلان حوزه ICT به منظور تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استفاده کنیم .

در این دیدار که در محل نمازخانه پژوهشگاه برگزار گردید، خوانساری ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی خواستار همدلی بیشتر در راستای تحقق اهداف وزارتخانه و نهایتا ساختن آینده بهتر برای کشور شد.

اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا