اولین جلسه کانون هم اندیشان توسعه استان گیلان در سال جدید برگزار شد

اولین جلسه کانون هم اندیشان توسعه استان گیلان در سال ۱۳۹۴ با حضور تعدادی از صاحبنظران، فعالین سیاسی و اجرایی، نویسندگان، مدرسین دانشگاه و نخبگان این استان صبح امروز با محوریت توسعه پایدار استان در شهر رشت برگزار شد.

در این جلسه ضمن تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و گرامیداشت یاد بانوی دوعالم حضرت فاطمه (س) و دیدار نوروزی اعضای کانون، سخنرانی متولیان برگزاری جلسه در خصوص مدیریت، توسعه و موانع تحقق توسعه استان از نقطه نظر کارشناسی و اجرایی برگزار شد و سپس اعضای فعال کانون به بیان نقطه نظرات خود در این زمینه و مسائل مرتبط با کانون و توسعه استان پرداختند.

در این جلسه همچنین مقرر شد اساسنامه جدید کانون با محور توسعه گیلان و شناخت پتانسیلهای موجود استان تدوین و ثبت گردد و اهداف کانون در قالب کارگروههای تخصصی و منسجم جهت تصمیم سازی در استان و کشور دنبال گردد.

در پایان ضمن جمع بندی در خصوص نتایج هم اندیشی این جلسه با شعر خوانی شهرام دفاعی شاعر گیلانی و سرود حماسی یک هنرمند نوجوان در خصوص میرزاکوچک خان جنگلی به پایان رسید.

لازم به ذکر است این جلسه با همت آقایان بلوک آذری و محمدرضا عارفی و میزبانی دکتر صاحب بدری در سازمان مدیریت صنعتی استان گیلان برگزار گردید.

اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران – آفاوا